Z miasta

Jarmark Wielkanocny coraz bliżej

Do Świąt Wielkanocnych pozostało jeszcze kilka tygodni, ale powoli czuć już ich atmosferę. Tradycyjnie przed świętami na rynku odbędzie się świąteczny jarmark.

Jaworznickie jarmarki organizowane regularnie od kilku lat stały się już prawdziwa tradycją i zawsze przyciągają na rynek tłumy mieszkańców. Tym razem cała impreza odbywać się będzie tuż przed Niedzielą Palmową, w sobotę 13 kwietnia w godzinach 9.00-13.00. Będzie to świetna okazja by spróbować świątecznych potraw, zakupić i obejrzeć własnoręcznie robione ozdoby oraz posłuchać występów artystycznych.

W jarmarku wezmą udział placówki oświatowe, stowarzyszenia, organizacje pożytku publicznego oraz zespoły śpiewacze, które przygotują dla odwiedzających unikatowe, ręcznie robione ozdoby świąteczne, kolorowe palmy wielkanocne, ale także pachnące wypieki i regionalne potrawy. Dodatkowo przedstawicielki zespołów śpiewaczych, działających przy MCKiS Jaworzno, zaserwują mieszkańcom charakterystyczne dla Świąt Wielkiej Nocy potrawy. Warto przyjść i wprowadzić się już na dobre w świąteczną atmosferę.

Dodatkowo organizatorzy Jarmarku przygotowali dla kupujących małą niespodziankę. Za każdy datek w wysokości minimum 15 zł nabywca otrzyma specjalny kupon. Osoby, które zdobędą trzy kupony, otrzymają w zamian prezent – świąteczny upominek niespodziankę.

Najnowsze

To Top