Sport i rekreacja

Jaworznicki maraton fitness

Ruch i dobra zabawa zawsze w modzie! Już w sobotę 27 kwietnia w Hali Sportowej MCKiS przy ulicy Inwalidów Wojennych 18 odbędzie się druga edycja jaworznickiego Maratonu Fitness FIT&FUN.

Wysiłek fizyczny ma bardzo dobry wpływ nie tylko na nasze zdrowie, ale też samopoczucie. Podczas intensywnych ćwiczeń wydziela się mnóstwo endorfin, które sprawiają, że czujemy się lepiej i rozpiera nas humor oraz pozytywna energia. Dlatego też, przynajmniej od czasu do czasu, warto się spocić. Okazja do aktywnej zabawy w dobrym gronie nadarzy się już 27 kwietnia. Tego dnia na Osiedlu Stałym odbędzie się druga edycja Maratonu Fitness FIT&FUN organizowanego przez Miejskie Centrum Kultury i Sportu oraz Klub Gigant.

Cała impreza rusza o godzinie 10:00, a rejestracja zawodników rozpocznie się godzinę wcześniej. Maraton poprowadzą Małgorzata Czerwonka (trener personalny, instruktor fitness VIA Sport), Natalia Mrozowska (instruktor Zumby VIA Sport) oraz Judyta Fidzińska (instruktor fitness MCKiS Jaworzno). Tym razem organizatorzy zaplanowali cztery bloki ćwiczeń – trening cardio, obwodowy trening wzmacniający, niezwykle popularną zumbę a także stretching z elementami jogi. W programie zapowiada się sporo atrakcji i niespodzianek. Każdy uczestnik otrzyma sportowy prezent i zdrowy poczęstunek, wybrany zostanie też najlepszy maratończyk całej imprezy.

Bilety w cenie 10 zł nabyć można w Klubie Gigant oraz na miejscu w dniu imprezy. Ilość miejsc ograniczona.

Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze

To Top