Z miasta

LAN Party po raz kolejny!

Po sukcesie ubiegłorocznej imprezy LAN Party, Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie zaprasza do udziału w jej kolejnej edycji. W środę 15 maja ruszają zapisy chętnych do udziału w największym e-sportowym turnieju w mieście.

Trzecia już edycja Nocnego Turnieju Gier LAN Party 2019 odbędzie się 21 czerwca 2019 od godziny 18:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaworznie. Uczestnicy będą mogli zmierzyć się ze sobą w popularniej grze League of Legends. Przebieg rozgrywek transmitowany będzie na żywo za pośrednictwem serwisu Twitch.TV. To jednak tylko część atrakcji. Po raz kolejny swoimi talentami będą mogli popisać się cosplayerzy a każdy chętny będzie mógł spróbować rożnych gier i posmakować wirtualnej rzeczywistości.

15 maja od godziny 8:00 rano można zarejestrować swój udział w turnieju. Zapisów można dokonywać w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaworznie w Dziale Reprografii (I piętro, tel. 32 751-91-92 wew. 2 219). W turnieju mogą uczestniczyć osoby pełnoletnie oraz młodzież od 13 roku życia, pod warunkiem uzyskania zgody rodzica lub opiekuna prawnego, potwierdzonej podpisem. Dokument należy złożyć do ostatniego dnia rejestracji. Brak zgody spowoduje skreślenie z listy uczestników. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku zamknięcia listy, dopuszczamy możliwość rejestracji na liście rezerwowej. Z regulaminem imprezy można zapoznać się na stronach internetowych jaworznickiej biblioteki.

Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze

To Top