Z miasta

Mobilny Punkt Informacji o Funduszach Europejskich

Chcielibyście się dowiedzieć czegoś więcej o możliwości uzyskania wsparcia ze środków unijnych? We wtorek 21 maja w Jaworznie pojawi się Mobilny Punkt Informacji o Funduszach Europejskich, w którym będzie można uzyskać informacje na temat pozyskania wsparcia dla organizacji pozarządowych

Mobilne Punkty Informacyjne to usługa dostępna dla mieszkańców regionu za pośrednictwem Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich od kilku lat. Podczas spotkań specjaliści do spraw Funduszy Europejskich udzielają bezpłatnych konsultacji w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w nowej perspektywie finansowej 2014-2020.

Już we wtorek czwartek 21 maja w Jaworznie pojawi się taki punkt. Podczas konsultacji zostaną omówione możliwości wsparcia w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego, a także wybrane elementy z programów krajowych (m.in. Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój). W godz. 12:00 – 14:30 w budynku „D” Urzędu Miejskiego (Plac Górników 5, pok. 117, I piętro), odbędą się konsultacje z ekspertem w zakresie możliwości uzyskania wsparcia w ramach Funduszy Europejskich dla organizacji pozarządowych.

Ze względów organizacyjnych na spotkanie obowiązuje wcześniejsza rejestracja, która trwa do 20 maja (do godziny 14:00). Osoby zainteresowane udziałem proszone są o rejestrację telefoniczną pod nr tel. 32 6181 713 lub mailową: invest@um.jaworzno.pl. Udział w konsultacjach jest bezpłatny.

Foto: UM Jaworzno

Najnowsze

To Top