Biznes - inwestycje

Spotkanie w sprawie unijnych dotacji

Chciałbyś rozpocząć własną działalność gospodarczą? Szukasz środków na wsparcie swojej firmy na starcie? Już w poniedziałek w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaworznie odbędzie się spotkanie informacyjne na ten temat, organizowane przez Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Katowicach oraz Urząd Miejski w Jaworznie.

Nowi przedsiębiorcy mogą liczyć na starcie na całkiem spore wsparcie finansowe. Unia Europejska przygotowała wiele ciekawych programów wspierania przedsiębiorczości. W nadmiarze informacji i przepisów łatwo jest się jednak pogubić a same procedury bywają mocno zniechęcające. Z myślą o wszystkich, którzy chcieliby spróbować zmierzyć się z własnym biznesem, Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich przygotował specjalne spotkanie informacyjne.

Podczas spotkania zaprezentowana zostanie oferta funduszy unijnych na rozpoczęcie działalności gospodarczej ze szczególnym uwzględnieniem Działania 7.3 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego 2014 – 2020 oraz z krajowego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Cale bezpłatne szkolenie odbywać się będzie w poniedziałek  3 czerwca w godzinach od 10:00 do 13:00 w gmachu biblioteki na jaworznickim rynku. Aby wziąć udział w szkoleniu należy zgłosić się drogą elektroniczną poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego: https://rpo.slaskie.pl/register/form/316. Rekrutacja trwa do 31 maja do godziny 13:00. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Najnowsze

To Top