Sport i rekreacja

Trenerzy Satori powołani na Mistrzostwa Europy!

Trenerzy Klubu Sportów Walki „Satori” Jaworzno: Łukasz Proksa, Marek Tarabura, Bartosz Machna oraz Dawid Kajdy zostali powołani do Kadry Narodowej Seniorów w Judo. W dniach 20-21 lipca będą reprezentować nasze miasto oraz kraj w Mistrzostwach Europy Judo Kata, które odbędą się na hiszpańskiej wyspie Gran Canaria.

Jaworzniccy szkoleniowcy są uczestnikami wielu prestiżowych szkoleń i zawodów sportowych o zasięgu regionalnym oraz ogólnopolskim. Dzięki poświeceniu i wytrwałej pracy na treningach osiągają medalowe pozycje w zawodach sportowych oraz pozytywnie zdają egzaminy na kolejne stopnie mistrzowskie Dan w olimpijskiej dyscyplinie Judo. Od sześciu sezonów przynależą do krajowej czołówki i regularnie zajmują czołowe pozycje w zawodach rangi pucharu oraz mistrzostw Polski w Judo. Wysokie wyniki na arenach krajowych zostały docenione i dały im powołania do startu w Mistrzostwach Europy Judo Kata, które w dniach 20-21 lipca odbędą się w Las Palmas, stolicy Gran Canaria. Trenerzy jaworznickiego klubu ciężko przepracowali ostatnie pół roku i są dobrze przygotowani do startu w najważniejszych zawodach w tej grupie wiekowej na starym kontynencie. Reprezentowanie biało-czerwonych barw przez naszych szkoleniowców jest powodem do dumy i dużym sukcesem całego Klubu Sportów Walki ”Satori” Jaworzno, dlatego trzymamy kciuki i życzymy im wysokich lokat na hiszpańskich matach.

Start w zawodach odbędzie się w ramach zadania: „Ju-jitsu i Judo: Trening czyni mistrzem” wspieranego przez Urząd Miasta Jaworzna. Wszystkich chętnych do rozpoczęcia swojej przygody ze sportami walki zapraszamy do wspólnych treningów, które klub prowadzi w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 6 w Jaworznie. Szczegółowe informacje o zapisach na zajęcia Ju-jitsu i Judo w nowym sezonie: Tel. 502 138 185, www.jujitsu.satori.jaw.pl, www.facebook.com/jujitsu.satori.jaw.

Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze

To Top