Z miasta

Trwa casting na lokalną hostessę Tour de Pologne

Największy wyścig kolarski w kraju – Tour de Pologne już 6 sierpnia po raz kolejny zawita do Jaworzna. Trwa casting na hostessę, która będzie reprezentowała nasze miasto podczas wyścigu.

Tour de Pologne to nie jest tylko zwykły wyścig, ale prawdziwe kolarskie święto, a jego oprawa zawsze jest efektowna. Ważnym elementem wydarzenia są także hostessy, które m.in. biorą udział podczas prezentacji zawodników i sponsorów, a przede wszystkim uczestniczą w dekoracji zwycięzców. Także jaworznianki mają okazję pokazać się podczas wyścigu. Miejskie Centrum Kultury i Sportu już po raz trzeci organizuje casting na jaworznicką hostessę TdP. Poprzednie zwyciężczynie – Wioletta Łysoń i Oliwia Czajer – godnie reprezentowały nasze miasto i wzbudzały podziw kibiców.

– Laureatka castingu będzie miała możliwość dostania się za kulisy wielkiej imprezy sportowej i reprezentowania barw naszego miasta podczas 4. etapu 76. Tour de Pologne, na odcinku Jaworzno-Kocierz – 6 sierpnia. Jaworznicka twarz TdP otrzyma także gratyfikacje pieniężną i szansę na profesjonalną sesje zdjęciową na potrzeby własnego portfolio – informuje MCKiS.

Wszystkie panie, które chciałyby powalczyć o zostanie jaworznicką hostessą, muszą spełnić kilka warunków. Przede wszystkim muszą być mieszkankami Jaworzna w wieku między 18 a 29 lat, mieć co najmniej 170 cm wzrostu i czuć się swobodnie przed obiektywem.

– Jaworznianki, które spełniają te kryteria powinny wysłać swoje zgłoszenie na adres: casting@mckis.jaw.pl. Spośród wszystkich zgłoszonych dziewcząt, wybranych zostanie 5 kandydatek, które zostaną zaproszone na finał castingu i będą miały szansę na stanie się częścią jaworznickiej ekipy Tour de Pologne – zaprasza MCKiS.

Uwaga – zgłoszenia przyjmowane będą tylko do 23 lipca. Regulamin castingu i formularz zgłoszeniowy znaleźć można na stronach internetowych MCKiS.

Najnowsze

To Top