Kultura i rozrywka

My Own Wasteland wygrywa Letni Festiwal Rocka

Dwanaście kapel z całego kraju walczyło w tegorocznej edycji Letniego Festiwalu Rocka. Po zaciętej muzycznej rywalizacji zespół My Own Wasteland z Warszawy okazał się najlepszym wykonawcą całej imprezy.

Impreza organizowana przez eM Band Orkiestrę Rozrywkową Miasta Jaworzna i Klub Relax ruszyła w tym roku w połowie lipca i dostarczyła jaworznickiej publiczności mnóstwa muzycznych wrażeń. – Jesteśmy zadowoleni, że z roku na rok nasza impreza cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Zespoły, które biorą udział, przyjeżdżają z całej Polski – mówią organizatorzy. W niedzielę 1 września w Klubie Relax odbył się finał całej imprezy. Tego wieczoru zagrały cztery kapele, wybrane przez publiczność podczas lipcowych eliminacji: My Own Wasteland, Hot Streak, Möönshiners i Snowblind.

Jury w składzie Marek Malisz, Grzegorz Wanatowicz i Marek Zdaniukiewicz miało podczas wyboru zwycięzcy trudny orzech do zgryzienia. Ostatecznie zdecydowano, że najlepiej wypadł zespół My Own Wasteland i tym samym został zwycięzcą tej edycji Letniego Festiwalu Rocka. W nagrodę warszawska kapela wiosną wystąpi jako support podczas zaplanowanego na 18 kwietnia 2020 r. ProRock Festiwal.

Najnowsze

To Top