Kultura i rozrywka

Brąz Natalii Młynarz

Jaworznicki artysta Marian Folga powoli wychowuje sobie kolejne pokolenia utalentowanych jaworznian. Jego uczennica 15-letnia Natalia Młynarz zajęła zaszczytne 3. miejsce na IX mistrzostwach Facepainting Trophy w Warszawie odbywających się podczas targów Beauty Forum.

Natalia Młynarz mimo młodego wieku pokazuje już ogromne umiejętności, którymi zaskakuje wszystkich obserwatorów. Można powiedzieć, że szturmem wchodzi w świat malowania ciała. Podczas warszawskich mistrzostw była najmłodszą zawodniczką, która startowała w zawodach tej klasy. Podczas dwóch godzin Natalia stworzyła niesamowite prace dotyczące wcześniej zadanego tematu „Mityczne opowieści”. W roli modelki wystąpiła jej… mama – Marta Młynarz.

Natalia do mistrzostw przygotowywała się mniej więcej od dwóch miesięcy, tworząc projekt na swojej mamie. Inspiracją była mitologia Azteków. Przygotowanie samego nakrycia głowy zajęło około tydzień. Natalia Młynarz od pięciu lat jest tancerką w Teatrze tańca Dyemotion. Bodypainting nie jest dla niej czymś nowym. Pod okiem swojego nauczyciela Mariana Folgi wielokrotnie już malowała i asystowała przy sesjach lub podczas mistrzostw – także na międzynarodowym szczeblu w Belgradzie, Monachium, Lipsku czy Kijowie. Od pięciu lat młoda jaworznianka uczęszcza na zajęcia z rysunku i malarstwa oraz akrobatyki w Młodzieżowym Domu Kultury i szkoli się pod okiem Mariana Folgi. Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki za dalszy rozwój młodej artystki!

Najnowsze

To Top