Kultura i rozrywka

Muzyczna opowieść o Franku Sinatrze

Frank Sinatra to jedna z najciekawszych postaci XX wieku. Ten piosenkarz, aktor i producent wywarł ogromny wpływ na twórczość innych artystów i na zawsze odmienił świat kultury popularnej. Jego sylwetkę poznać będzie można bliżej końcem września w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaworznie.

„eM Band” Orkiestra Rozrywkowa Miasta Jaworzna zaprasza na barwną muzyczną opowieść o jednym z najwybitniejszych piosenkarzy w historii – Franku Sinatrze. Muzyczna oprawa w postaci kilkunastu najsłynniejszych utworów Sinatry przeplatać się będzie z ciekawymi opowieściami, a w tę niezwykłą podróż zabierze nas Ewa Barycka, która w czarujący sposób przedstawi historię, życiorys i dorobek artysty. Przeboje przy akompaniamencie „eM Band” zaśpiewa Marcin Jajkiewicz.

Koncert poświęcony Frankowi Sinatrze odbędzie się już 29 września o godzinie 18:00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaworznie. Bilety w cenie 25 zł na to wydarzenie można nabyć w Klubie Relax na Niedzieliskach, a także przez internet na portalu kupbilecik.pl.

Najnowsze

To Top