Z miasta

Ferie: bezpiecznie, zdrowo i zabawnie

Już 13 stycznia rusza konkurs na reportaż przedstawiający najlepszy zimowy wypoczynek w miejscu zamieszkania. Adresowany do organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży konkurs, ma na celu promowanie działań na rzecz edukacji w zakresie zdrowych i bezpiecznych sposobów spędzania wolnego czasu. Przedsięwzięcie o nazwie „Ferie: bezpiecznie, zdrowo i zabawnie”, zorganizowane jest z inicjatywy Wojewody Śląskiego, Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach, Śląskiego Kuratora Oświaty oraz Śląskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego.

13 stycznia rusza konkurs pod nazwą: „Ferie: bezpiecznie, zdrowo i zabawnie”. Jego celem jest promowanie działań na rzecz edukacji dzieci i młodzieży w zakresie zdrowych i bezpiecznych sposobów spędzania wolnego czasu w miejscu zamieszkania. Adresatami rozgrywki o najlepiej zaplanowany zimowy odpoczynek dla dzieci i młodzieży, są podmioty zajmujące się organizowaniem wypoczynku w miejscu zamieszkania.

Inicjatorami przedsięwzięcia są: Wojewoda Śląski wraz z Komendantem Wojewódzkim Policji w Katowicach, Śląskim Kuratorem Oświaty i Śląskim Państwowym Wojewódzkim Inspektorem Sanitarnym. Konkurs potrwa od 13 do 26 stycznia, a ostateczny termin nadsyłania prac konkursowych mija 10 lutego 2020 r. – decyduje data wpływu do WSSE w Katowicach.

Żeby wziąć udział w konkursie, należy przesłać do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Katowicach reportaż w formie prezentacji multimedialnej, przedstawiający zrealizowany w okresie ferii zimowych 2020 nieodpłatny wypoczynek dla dzieci i młodzieży. Szczegóły dotyczące przedmiotu i zakresu konkursu znajdują się w załączonym regulaminie.

Zwycięzca ogłoszony zostanie 28 lutego 2020 r. na stronach internetowych organizatorów. Dla zdobywców pierwszych trzech miejsc przewidziane są nagrody rzeczowe.

REGULAMIN KONKURSU

ZGŁOSZENIE

Najnowsze

To Top