Bezpieczeństwo

Poszukiwania zaginionej zakończone sukcesem

[AKTUALIZACJA] Poszukiwana mieszkanka Jaworzna odnalazła się. Policja dziękuje za zaangażowanie wszystkim, którzy włączyli się w poszukiwania.

Jaworzniccy policjanci poszukują zaginionej 29-letniej Barbary o, która 6 stycznia 2020 roku, około godziny 9:00, wyszła z domu w Jaworznie i do tej pory nie powróciła. Wszystkie osoby, które mają informacje na temat zaginionej kobiety proszone są o kontakt z policją.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego jaworznickiej policji poszukują zaginionej 29-letniej Barbary . Kobieta w dniu 6 stycznia 2020 roku około godziny 9:00 wyszła z miejsca zamieszkania, i do chwili obecnej nie powróciła, jak również nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionej: wiek z wyglądu ok. 18 lat, wzrostu ok. 157 cm, szczupłej budowy ciała, waga ok. 40 kg, włosy: długie proste kol. brunet, nos: średni prosty, uszy: średnie przylegające, oczy brązowe.

Ubiór w chwili zaginięcia: brązowa ortalionowa kurtka, czarne spodnie (jeansy), szara polarowa bluza, czarne kozaki do kolan, popielata czapka z cekinami, beżowy szalik.

W przypadku uzyskania jakichkolwiek informacji na temat miejsca pobytu zaginionej, proszę o niezwłoczny kontakt z Zespołem Poszukiwań Wydziału Kryminalnego KMP Jaworzno tel. 32/618-33-84 lub oficerem dyżurnym KMP Jaworzno tel. 32/618-32-55.

Źródło: KMP w Jaworznie

Najnowsze

To Top