Kultura i rozrywka

Blunt razor zagra w Relaxie

Zespół blunt razor kontynuuje swoją dobrą passę. Po wrześniowej premierze swojej pierwszej płyty jaworznianie stale koncertują. Już w najbliższą niedzielę (19 stycznia) zagrają w klubie Relax na Niedzieliskach.

Jaworznicki zespół ostatnio rozwinął skrzydła i dał się poznać szerszej publiczności. Ekipa występująca od 2016 roku w składzie Andrzej Nocoń (wokal, pianino), Łukasz Bochenek (gitara), Łukasz Pierzchała (perkusja), Szymon Golec (bas) ma już na swoim koncie sporo sukcesów. W 2018 roku zwyciężyli w Festiwalu Młodych Talentów, gdzie o sukcesie zadecydowały takie sławy polskiej sceny muzycznej jak Katarzyna Nosowska i Piotr Metz. Z kolei w 2019 roku zajęli drugie miejsce w Festiwalu Supportów i mieli okazję wystąpić przed takimi gwiazdami jak O.S.T.R, Lao Che, Ania Dąbrowska oraz Maciej Maleńczuk. Przełomowy dla grupy okazał się wrzesień minionego roku, kiedy to udało się nareszcie wydać debiutancki album „Szczebrzeszyn”. Muzyka grana przez blunt razor stanowi połączenie – bardzo często eksperymentalne – wielu gatunków i stylów muzycznych. W granych przez nich kawałkach można usłyszeć indierock, elektronikę oraz pop, ale również motywy muzyki ludowej z całego świata.

Już w niedzielę 19 stycznia fani zespołu będą mogli nareszcie posłuchać zespołu na żywo w Jaworznie. Blunt razor wystąpi na gościnnej scenie klubu Relax na Niedzieliskach. Początek koncertu o godzinie 18:00. Bilety w cenie 15 zł w przedsprzedaży (25 zł w dniu koncertu) dostępne w klubie Relax i na portalu kupbilecik.pl.

Najnowsze

To Top