Biznes - inwestycje

Spotkanie w sprawie Funduszy Europejskich

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Katowicach, Urząd Miejski w Jaworznie oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie zapraszają 31 stycznia 2020 do Jaworzna na spotkanie informacyjne skierowane do osób fizycznych zainteresowanych pozyskaniem wsparcia z funduszy europejskich na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Do udziału w spotkaniu zaproszone są osoby bezrobotne lub nieaktywne zawodowo zainteresowane uzyskaniem środków UE na otwarcie działalności gospodarczej. Podczas spotkania omówione zostaną możliwości pozyskania środków UE w formie dotacji lub preferencyjnych pożyczek na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Rekrutacja trwa do 30 stycznia 2020 (do godziny 13:00). Osoby zainteresowane udziałem proszone są o wypełnienie formularza rejestracyjnego: https://rpo.slaskie.pl/register/form/399

Warunkiem uczestnictwa będzie otrzymanie potwierdzenia drogą e-mail. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń. Spotkanie jest dostosowane do osób z niepełnosprawnościami. Istnieje możliwość wcześniejszego zakończenia rekrutacji, gdy zostanie osiągnięta maksymalna liczba uczestników.

Spotkanie odbędzie się 31 stycznia 2020 r. w godzinach 10.00-13.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaworznie (Rynek Główny 17).

Najnowsze

To Top