Bezpieczeństwo

Naczelnik jaworznickiej drogówki odszedł na emeryturę

Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie – podinsp. Wojciech Głowacz przeszedł na zasłużona emeryturę. W swojej karierze policyjnej przeszedł wszystkie szczeble policyjnego rzemiosła – od szeregowego policjanta do naczelnika wydziału. Komendant Miejski podziękował mu za wieloletnią wzorową służbę.

W trakcie uroczystej odprawy Komendant Miejski Policji w Jaworznie mł. insp. Krzysztof Gałuszka wraz z I Zastępcą mł.insp. Arturem Stachańczykiem uroczyście pożegnali podinsp. Wojciecha Głowacza Naczelnika jaworznickiej drogówki, który przeszedł na zasłużoną emeryturę. Na spotkaniu z kierownictwem i współpracownikami Komendant podziękował za wspólną służbę, a także za osobiste zaangażowanie w codzienne zadania i kolejne wyzwania. Podziękował również za profesjonalizm, doświadczenie, zrozumienie i szacunek wobec każdego policjanta, doceniając dorobek i lata poświęcone służbie w Policji.

– Życzymy Panu Naczelnikowi wielu sukcesów, realizacji planów i spełnienia marzeń, zdrowia i osobistego szczęścia na każdy dzień dalszej życiowej drogi – życzą jaworzniccy policjanci. My również dołączamy się do tych życzeń.

Najnowsze

To Top