Z miasta

Jedzenie na wynos z miejską aplikacją

Pandemia koronawirusa jest trudnym czasem dla wielu przedsiębiorców, a szczególnie mocno odbija się na kondycji restauracji, barów i kawiarni. Warto wesprzeć jaworznickie firmy zamawiając jedzenie na wynos do domu.

Po obowiązkowym i profilaktycznym zamknięciu działalności stacjonarnej restauracji, kawiarni i barów, by ograniczać rozprzestrzenianie się koronawirusa SARS-CoV-2, firmy świadczące takie usługi znalazły się w trudnej sytuacji. Na szczęście cały czas mogą dostarczać jedzenie na wynos i na pewno warto korzystać z ich usług. Z pomocą przychodzi tutaj aplikacja na smartfony „Miasto Jaworzno”, dostępna w sklepach Google Play i AppStore, gdzie znajduje się ogromna baza lokali gastronomicznych. Wystarczy zainstalować miejską aplikację, korzystać z dostępnej bazy lokali, zamawiać i wspomagać jaworznickich przedsiębiorców prowadzących działalność gastronomiczną.

Dzięki aplikacji w łatwy sposób można znaleźć numery telefonów, adresy, strony internetowe z menu i najważniejsze informacje o ofercie jaworznickich punktów gastronomicznych. Każdy może znaleźć coś dla siebie i zamówić pyszne dania, a przy okazji wesprzeć lokalną przedsiębiorczość.

Stale aktualizowaną listę lokali z Jaworzna z jedzeniem na wynos można znaleźć także na portalu Jaworzno.pl:

Jaworznickie lokale z jedzeniem na wynos

Najnowsze

To Top