Zdrowie

Kolejne przypadki koronawirusa w Jaworznie

Rośnie liczba osób zarażonych koronawirusem SARS-CoV-2 w Jaworznie. We wtorek wieczorem potwierdzono dwa kolejne przypadki.

Mieszkańcy Jaworzna dość długo bronili się przed zarażeniem SARS-CoV-2, ale niestety groźna choroba z czasem dotarła także do miasta. We wtorkowy wieczór prezydent miasta Paweł Silbert poinformował o kolejnych dwóch przypadkach zakażenia. – Szanowni Państwo, Powiatowy Inspektor Sanitarny potwierdził, że dwie kolejne osoby z Jaworzna są zarażone koronawirusem SARS-COV-2. To młode małżeństwo, chorobę przebywają w domu pod nadzorem sanitarnym. Łącznie w naszym mieście stwierdzono do tej pory 4 przypadki zakażenia koronawirusem. Wszystkim życzę dużo sił i powrotu do zdrowia – poinformował prezydent na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

W Jaworznie od początku trwania pandemii odnotowano łącznie cztery przypadki zakażenia koronawirusem. W środę 1 kwietnia władze poinformowały o pierwszej chorej w mieście. 30-kilku letnia kobieta cały czas była w dobrym stanie i leczyła się w domu. W miniony piątek sanepid potwierdził drugi przypadek zarażenia SARS-CoV-2 u mężczyzny, który także przebywa w domu. Obie osoby zarażone na szczęście są w bardzo dobrym stanie, podobnie zresztą jak młode małżeństwo, którego zarażenie potwierdzono we wtorek. Wszyscy chorzy przebywają w swoich domach i są pod nadzorem służb sanitarnych.

KORONAWIRUS DOTARŁ DO JAWORZNA!

DRUGI PRZYPADEK KORONAWIRUSA W JAWORZNIE

Najnowsze

To Top