Z miasta

Geodezja z nową usługą

Geodeta, interesant, rzeczoznawca, projektant a nawet komornik mają łatwiejszy dostęp do usług geodezyjnych w naszym mieście. Dzięki staraniom Wydziału Geodezji i Kartogarfii oraz zaangażowaniu Wydziału Informatyki od środy, 29 kwietnia 2020 r., w pełni uruchomiono System e-Usług Publicznych Wydziału Geodezji i Kartografii. Umożliwia on również przeprowadzenie narady koordynacyjnej i dostęp do portalu mapowego.

System dostępny jest pod adresem https://webewid.um.jaworzno.pl/ i wśród jego możliwości znajdziemy m.in. dokonywanie płatności w systemie Paybynet. Wchodząc na stronę główną, znajdziemy tam kilka portali, dedykowanych poszczególnym grupom korzystającym z usług geodezyjnych:

  • Portal Interesanta (dla każdego posiadającego Profil zaufany). Teraz nie tylko można elektronicznie zamawiać dokumenty z Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej, ale także bezpośrednio dokonać opłat za przygotowane dokumenty
  • Portal Geodety (dla firm geodezyjnych),
  • Portal Rzeczoznawcy (tylko dla Klienta z uprawnieniami rzeczoznawcy),
  • Portal Projektanta (tylko dla Klienta z uprawnieniami projektanta),
  • Portal Narad Koordynacyjnych (tylko dla Klientów uczestniczącego w naradach koordynacyjnych), gdzie podobnie jak w Portalu Interesanta można dokonywać opłat w systemie płatności Paybynet.

Najnowsze

To Top