Biznes - inwestycje

Wiosna na Sferze – Osiedle rośnie w oczach

Wiosną cały świat nabiera nowych barw i budzi się do życia. Podobnie zdaje się dziać na jednym z najmłodszych i najatrakcyjniejszych osiedli mieszkaniowych w Jaworznie. Sfera, bo o niej właśnie mowa, cały czas jest rozbudowywana i w najbliższych miesiącach zyska nowych lokatorów.

Podczas pandemii wiele spraw uległo hibernacji lub uległo spowolnieniu, jednak część dalej, choć nie bez utrudnień, toczy się swoim tempem. Tak jest chociażby z pracami na Osiedlu Sfera. Jaworznickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego po wykonaniu dwóch pierwszych etapów postawiło na dalszą rozbudowę swojej sztandarowej inwestycji. Nawet mimo epidemii, budowa nowych domów wielorodzinnych na Sferze jest kontynuowana. Na placu budowy widać już kolejne obiekty, z których wiele jest bliskich ukończenia. Wychodząc naprzeciw dużemu zainteresowaniu, JTBS tym razem przygotowało dla swoich klientów mieszkania zarówno na sprzedaż, jak i na wynajem. Pierwsze 23 mieszkania na własność powinny być gotowe do końca czerwca, a zakończenie kolejnego etapu – do końca br.

Dla zainteresowanych tą lokalizacją mieszkaniową Spółka planuje rozpocząć jeszcze jeden – IV etap wieńczący całą inwestycję – w tej sprawie jednak jakiekolwiek szczegółowe informacje pojawią się we wrześniu br.

Na ten moment wszystkie mieszkania budowane w III etapie zostały już rozdysponowane, a chętnych do zamieszkania w pobliżu jaworznickiej Geosfery zdecydowanie nie brakuje. Trudno się temu jednak dziwić. Osiedle Sfera jest największą od ponad 25 lat inwestycją mieszkaniową w Jaworznie. Niska, trzykondygnacyjna zabudowa o kameralnym charakterze, zielona i bezpieczna okolica, własny układ komunikacyjny z zapleczem parkingowym i atrakcyjne położenie sprawiają, że to wyjątkowo przyjazne miejsce do życia. Jaworznickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego w swoich kolejnych inwestycjach stawia na funkcjonalność i dba także o wzorowe zagospodarowanie przestrzenne sąsiednich terenów. Dyskretnie usytuowane parkingi, nowoczesne place zabaw, siłownie czy duża ilość nowo nasadzonych drzew to podstawa nowoczesnego planowania osiedli. To oczywiście znajduje swoje odbicie także na Sferze i sprawia, że nowe osiedle atrakcyjnym miejscem do zamieszkania.

Najnowsze

To Top