Z miasta

Food Trucki wracają na rynek

Kolejne sfery życia powoli wracają do normalności i już w najbliższy weekend na rynku odbędzie się pierwsza kulinarna impreza po pandemii. Po raz kolejny do Jaworzna zawitają Food Trucki pełne pysznych przysmaków.

Wszystkie łasuchy z Jaworzna i okolic szykują się już na prawdzie święto jedzenia. Na miejscu można będzie spróbować różnorodnych smaków z całego świata – zarówno na słodko jak i na słono. Impreza rusza już w piątkowe popołudnie i potrwa do niedzieli. W tym czasie można będzie wielu różnych oryginalnych dań. – Zapraszamy do Jaworzna na Rynek Główny! Zaatakujemy Was super pysznym jedzeniem serwowanym prosto z food trucków. Każdy truck na naszym zlocie to inny smak i inna historia opowiedziana przez szefów kuchni i zarazem właścicieli mobilnych restauracji. Nic więcej pisać nie trzeba, trzeba przyjść, posmakować i zobaczyć samemu – zachęcają organizatorzy całego wydarzenia.

Zapowiada się jak zwykle smacznie i bardzo różnorodnie. Ze względu na pandemię organizatorzy muszą zadbać dodatkowo o bezpieczeństwo wszystkich uczestników – tak aby wspólne ucztowanie było nie tylko smaczne, ale też zdrowe.

Lista food trucków, które pojawią się na rynku:

1. Kurtosz Kołacz

2. Królleski Burger

3. American Chicken Food Truck

4. KawałByka

5. Baking Bread food truck

6. Zatopione – owoce w czekoladzie

7. Konoba Dalmacija – Food Truck

8. WokiTłoki

9. Burrito in love

10. Sie Je FoodTruck

11. Yerba Mama

12. Najlepsze Frytki w Mieście

13. Zapiekanki.pl

Najnowsze

To Top