Z miasta

Miejska Jadłodajnia wznawia działanie

Od poniedziałku, 22 czerwca 2020r. Jadłodajnia Miejska wraca do funkcjonowania sprzed epidemii, jednak ze szczególnym zachowaniem środków ostrożności. Będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00 – 15.00.

Ze względu na reżim sanitarny klienci będą mogli korzystać z 11 stolików, które będą każdorazowo odkażane. Ponadto na klientów czekają dozowniki z płynem dezynfekującym. Personel będzie przestrzegał wszelkich zasad sanitarnych.

Od 11 maja br., jadłodajnia wydawała posiłki na wynos, w ten sposób odpowiadała na oczekiwania swoich stałych klientów, głównie osób starszych i samotnych.

Od początku trwania epidemii Jadłodajnia:

  • przygotowywała i dostarczała ciepłe posiłki oraz suchy prowiant (śniadania i kolacje) do noclegowni dla bezdomnych mężczyzn przy ul. Łukasiewicza i schroniska dla bezdomnych kobiet przy ul. Koszarowej,

  • wydawała posiłki dla podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej objętych usługami opiekuńczymi w miejscu zamieszkania dla osób niezdolnych do samodzielnej egzystencji,

  • przygotowywała i dostarczała obiady dla podopiecznych Dziennych Domów Pomocy Społecznej prowadzonych przez Stowarzyszenie „Nasza Przystań”.

Żródło: um.jaworzno.pl

Najnowsze

To Top