Biznes - inwestycje

Działka inwestycyjna – oferta dla dewelopera

Początkiem września w Urzędzie Miejskim w Jaworznie odbędzie się ustny przetarg nieograniczony dotyczący sprzedaży kompleksu działek o łącznej powierzchni 11 330 m² (1,13 ha), zlokalizowanych w rejonie ul. Kołłątaja i Wandy w Jaworznie. Działki stanowiące przedmiot przetargu przeznaczone są do zabudowy, w szczególności z myślą o budowie spójnego przestrzennie i architektonicznie osiedla domów jednorodzinnych.

Kompleks zlokalizowany jest w śródmieściu, w sąsiedztwie nowej zabudowy jednorodzinnej. W pobliżu znajduje się szkoła podstawowa (w odległości ok. 300 m). Zaletą nieruchomości jest również doskonały dostęp do dobrze rozwiniętej sieci drogowej (bezpośrednie połączenie z Obwodnicą Północną) oraz infrastruktury rowerowej (nieopodal przebiega trasa rowerowa prowadząca do GEOsfery i Parku Gródek, a także do centrum miasta). Ścisłe centrum miasta (Rynek, Planty, galeria handlowa, centrum przesiadkowe) w zasięgu 15-minutowego spaceru (1 km).

Przetarg odbędzie się 9 września 2020 r. Wpłaty wadium, które upoważnia do udziału w przetargu należy dokonać najpóźniej do 2 września 2020 r.

Ogłoszenie o przetargu dostępne w Biuletynie Informacji Publicznej oraz w miejskim portalu inwestycyjnym pod adresem: www.invest-in-jaworzno.pl

Dodatkowych informacji udzielają pracownicy Wydziału Współpracy Społecznej i Gospodarczej Urzędu Miejskiego w Jaworznie pod nr tel. 32 61 81 713, e-mail: invest@um.jaworzno.pl

Najnowsze

To Top