Sport i rekreacja

V Memoriał Mirosława Ciołczyka

W najbliższy weekend w Ciężkowicach będzie się sporo działo. Na obiektach Ciężkowianki odbywać się będzie V Memoriał Mirosława Ciołczyka w Piłce Nożnej.

Mirosław Ciołczyk był sportowcem, zasłużonym działaczem kulturalnym i sportowym, długoletnim dyrektora Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, trenerem, wychowawcą dzieci i młodzieży. Zmarł przedwcześnie 4 maja 2015 roku. Od kilku lat w Ciężkowicach regularnie rozgrywany jest memoriał poświęcony jego pamięci. W tym roku memoriał odbędzie się w dniach 12-13 września na stadionie LKS Ciężkowianka Jaworzno, a udział w imprezie wezmą drużyny młodzieżowe żaków, orlików i młodzików ze Śląska, Zagłębia i Małopolski a także seniorzy. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objęli Prezesi Śląskiego i Małopolskiego Związków Piłki Nożnej, Śląskiego Zrzeszenia LZS w Katowicach oraz Podokręgów Piłki Nożnej w Chrzanowie, Katowicach, Olkuszu i Sosnowcu. Do udziału w imprezie serdecznie zapraszają: LKS Ciężkowianka Jaworzno, Agencja Artystyczna „Roban” oraz radny Rady Miejskiej w Jaworznie Janusz Ciołczyk.

Program V Memoriału Mirosława Ciołczyka

Sobota, 12 września:

  • godz. 11.00: Orlik Pieczyska, ul. Poniatowskiego – mecz orlików LKS Ciężkowianka Jaworzno – MKS Trzebinia;
  • godz. 11.00: Stadion LKS Ciężkowianka, ul. Ciężkowicka – mecz młodzików LKS Ciężkowianka Jaworzno – UKS Pogorzanka Pogorzyce;
  • godz. 16.00: Stadion LKS Ciężkowianka, ul. Ciężkowicka – mecz seniorów LKS Ciężkowianka Jaworzno – UKS Błyskawica Myślachowice.

Niedziela, 13 września:

  • godz. 10.30: Stadion LKS Ciężkowianka, ul. Ciężkowicka – turniej piłkarski żaków;
  • godz. 11.00: Stadion LKS Ciężkowianka, ul. Ciężkowicka – turniej piłkarski orlików.

Najnowsze

To Top