Bezpieczeństwo

Śmiertelny wypadek na Trasie Śródmiejskiej

Do tragicznego zdarzenia doszło we wtorek (12 stycznia) na Trasie Śródmiejskiej. W wyniku zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką zginęła 27-letnia kobieta.

Do wypadku doszło we wtorek około godziny 14:00 na ul. Jana Pawła II między rondem Drwala a kładką dla pieszych. Jak informuje jaworznicka policja samochód marki Seat z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z nadjeżdżającą ciężarówką. Na miejscu zginęła 27-latka kierująca Seatem. Droga przez kilka godzin była zablokowana, a na miejscu pracowały służby. Policja pod nadzorem prokuratury ustala przyczyny tego tragicznego zdarzenia. Ustalono już, że kierowca samochodu ciężarowego był trzeźwy. W akcji ratowniczej uczestniczyły cztery zastępy straży pożarnej, funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie, a także dwie karetki.

W Jaworznie do wypadków śmiertelnych dochodzi sporadycznie. Ostatni raz podobne zdarzenie miało miejsce w październiku, kiedy to w wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych na ulicy Grunwaldzkiej zginął 45-letni mężczyzna.

Foto: Facebook / Informacje Drogowe Jaworzno i okolice

Najnowsze

To Top