Z miasta

JBO 2022: Ruszają konsultacje

W miniony czwartek (11 lutego) podczas spotkania online podsumowana została 8. edycja Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego. Spotkanie było też doskonałym pretekstem do rozpoczęcia dyskusji o kolejnych edycjach JBO.

Podczas konferencji online zaprezentowane zostały wszystkie projekty wybrane przez mieszkańców do realizacji w 2021 roku oraz przedstawiona została zbiorcza informacja z zadań zrealizowanych w 2020 r. Podczas spotkania wspólnie z mieszkańcami rozpoczęta została dyskusja na temat tego, jaki kształt powinien przybrać budżet obywatelski w kolejnej edycji. Zgodnie z przedstawionym podczas spotkania harmonogramem, mieszkańcy mogą przesłać swoje uwagi do nowej procedury do 19 lutego 2021 r.

Wszystkie spostrzeżenia mieszkańców – spisane na formularzach, zgłoszone podczas spotkania, jak również uwagi ze spotkań komisji ds. budżetu obywatelskiego ubiegłorocznej edycji, zostaną zestawione i zaprezentowane 25 lutego podczas kolejnego spotkania. Wówczas poznamy też proponowane modele JBO 2022.

Formularz zgłaszania uwag należy dostarczyć do Wydziału Promocji, Kultury i Sportu w terminie do 19 lutego 2021 r.. Można to uczynić w następujących formach:

  • na adres mailowy:jbo@um.jaworzno.pl,
  • pozostawić w Urzędzie Miejskim w Jaworznie, ul. Grunwaldzka 33 (punkt informacyjny lub też urna przed budynkiem UM),
  • przesłać pocztą na adres Urzędu Miejskiego w Jaworznie, Referat Promocji w Wydziale Promocji, Kultury i Sportu, ul. Grunwaldzka 33.

Formularz można pobrać na stronie internetowej Urzędu Miejskiego.

Najnowsze

To Top