Bezpieczeństwo

Zmiana na stanowisku komendanta jaworznickiej policji

Komenda Miejska Policji w Jaworznie będzie miała nowego dowódcę. W środę (24 marca) uroczyście pożegnano dotychczasowego komendanta – inspektora Krzysztofa Gałuszkę, który kierował jaworznickim garnizonem przez ostatnie 2 lata. Jego obowiązki przejmie I zastępca – młodszy inspektor Piotr Uwijała.

Uroczyste pożegnanie dotychczasowego komendanta odbyło się w jaworznickiej komendzie zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami sanitarnymi. Komendant Gałuszka podziękował mundurowym i pracownikom cywilnym za wieloletnią współpracę i wzorowe pełnienie obowiązków służbowych. Dodał, że kierowanie jaworznickim garnizonem było dla niego ogromnym zaszczytem i wyróżnieniem.

I zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Jaworznie mł. inspektor Piotr Uwijała, który 26 marca obejmie stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Jaworznie, podziękował odchodzącemu na emeryturę swojemu szefowi za trud i poświęcenie związane z wieloletnią służbą na rzecz poprawy bezpieczeństwa na terenie miasta Jaworzna. Sam natomiast podkreślił, że wysoko postawiona poprzeczka przez Komendanta Gałuszkę bardzo go motywuje do osiągania jeszcze lepszych wyników, które realnie przełożą się na poziom poczucia bezpieczeństwa mieszkańców naszego miasta.

Podziękowania za profesjonalizm w zapewnianiu bezpieczeństwa mieszkańcom Jaworzna, za stałe dążenie do sprostania wymaganiom ze strony społeczeństwa, a także dbałość o utrzymanie ładu i porządku publicznego odchodzącemu na emeryturę komendantowi przekazali również Prezydent Miasta Paweł Silbert wraz zastępcą Moniką Bryl.

Najnowsze

To Top