Z miasta

Wodny Plac Zabaw – otwarcie 1 lipca

Wraz z początkiem lipca, na okres wakacyjny MZDiM uruchamia Wodny Plac Zabaw w pełnym zakresie.

Przygotowania do otwarcia obiektu trwają już jakiś czas i oznaczają nie tylko montaż zabawek w niecce z wodą, ale również prace porządkowe, pielęgnację zieleni na terenie wokół placu i badania próbek wody.

Część atrakcji jest już dostępna dla spacerowiczów – działają już strumyki.

Z Wodnego Placu Zabaw korzystać można zgodnie z REGULAMINEM umiejscowionym w rejonie toalet, a także widniejącym na naszej stronie internetowej: http://www.mzdim.jaworzno.pl/wodny-plac-zabaw-plantach/

Elementy placu zabaw są przeznaczone dla dzieci od lat 3, dzieci do lat 7 pod opieką dorosłych i to oni ponoszą za nie odpowiedzialność.

Na teren obiektu nie wolno wchodzić z psami. Obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu, wnoszenia i spożywania alkoholu oraz innych środków odurzających. Osoby przebywające na terenie Wodnego Placu Zabaw są zobowiązane do zachowania czystości i porządku.

Oczywistym jest, że nie wolno niszczyć urządzeń zabawowych. Zabronione jest również wchodzenie do niecki głównej w brudnym obuwiu, które może pozostawiać ślady na nawierzchni – dopuszczalne są buty przeznaczone do wody, a poruszanie się bez obuwia odbywa się na własną odpowiedzialność.

Teren obiektu jest monitorowany. W godzinach otwarcia placu pracuje tam obsługa. Wszelkie przypadki łamania regulaminu będą skutkowały interwencją Straży Miejskiej.

Najnowsze

To Top