Bez kategorii

Te narkotyki nie trafią na rynek

Policjanci kryminalni udaremnili rozprowadzenie ponad 200 działek amfetaminy i marihuany. W tej sprawie śledczy zatrzymali 23-letniego jaworznianina. Podczas przeszukania mieszkania, mężczyzna próbował pozbyć się narkotyków wyrzucając je do toalety. To jednak mu się nie udało. Policjanci natychmiast zareagowali. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Do zatrzymania 23-letniego jaworznianina doszło w miniony piątek (17 lutego) w godzinach rannych, w jednym z mieszkań w dzielnicy OTK w Jaworznie.
Policjanci wytypowali mieszkanie, w którym – jak podejrzewali – przechowywane były narkotyki i dochodzić mogło do transakcji narkotykowych. Gdy kryminalni wkroczyli do mieszkania zaskoczony 23-latek próbował wyrzucić zawartość foliowego woreczka do toalety. Nie zdążył. Policjanci zabezpieczyli woreczek, wewnątrz którego znajdowało się łącznie 32 gramy amfetaminy i marihuany. Z takiej ilości narkotyków, można było przygotować 220 działek dilerskich.
Zatrzymanemu mężczyźnie przedstawione zostały zarzuty. W trakcie przesłuchania przyznał się do winy. Postępowanie w tej sprawie prowadzą jaworzniccy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej. Mężczyźnie grozi teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Źródło: KMP Jaworzno

Najnowsze

To Top