Bez kategorii

Pełen sukces inwestycji JTBS

Mieszkania oddawane do użytku w kolejnych etapach budowy „Osiedla przy ul. św. Wojciecha” rozchodziły się jak przysłowiowe „ciepłe bułeczki”. Nie inaczej było z mieszkaniami, które przekazane zostaną nowym mieszkańcom w ramach V etapu inwestycji we wrześniu bieżącego roku.

We wrześniu br. ostatnie rodziny wprowadzą się do nowych domów wielorodzinnych w V etapie inwestycji „Osiedle przy ul. św. Wojciecha”. W ramach tego przedsięwzięcia Jaworznickie TBS zrealizowało do tej pozy 15 budynków z 123 mieszkaniami, kolejne dwa z 16 lokalami są w trakcie realizacji.
Osiedle przy ul. św. Wojciecha jest przykładem racjonalnie zaplanowanego przedsięwzięcia o charakterze mieszkaniowym, wskazuje na to nie tylko sam typ i rozmieszczenie budynków, ale i także cała infrastruktura dodatkowa w postaci układu drogowo-parkingowego, placu zabaw, boiska wielofunkcyjnego czy zespołu 53 garaży.
Sukces inwestycji potwierdzają także wyniki sprzedaży – Jaworznickie TBS nie dysponuje już wolnymi mieszkaniami w lokalizacji przy ul. św. Wojciecha!

Najnowsze

To Top