Bez kategorii

Sprawcy pobicia w Jeleniu zatrzymani

Nawet do 3 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mężczyznom podejrzanym o pobicie 39-letniego jaworznianina. Pokrzywdzony zareagował na niewłaściwe zachowanie sprawców, co nie spodobało się chuliganom. Sprawcy zostali zatrzymani przez policjantów kilka minut po zdarzeniu. Obaj napastnicy byli nietrzeźwi. Teraz ich losem zajmie się sąd.

W poniedziałkowy wieczór (24 kwietnia) dyżurny policji został poinformowany o pobiciu 39-letniego jaworznianina. Do zdarzenia doszło w rejonie sklepu spożywczego w dzielnicy Jeleń. Na miejsce skierowany został patrol policji, gdzie funkcjonariusze ustalili okoliczności zdarzenia.
Jak się okazało dwóch mężczyzn w wieku 24 i 26 lat wyładowało agresję na 39-latku po tym, jak ten zwrócił uwagę, by przestali szarpać innego mężczyznę. Poszkodowany doznał obrażeń twarzy oraz ogólnych potłuczeń. Zatrzymani zostali przewiezieni do komendy, a następnie trafili do policyjnego aresztu. W chwili zatrzymania obaj byli nietrzeźwi. Badanie alkomatem wykazało w ich organizmie ponad 1 promil alkoholu.
W trakcie przesłuchania jeden z nich przyznał się do winy, natomiast drugi zaprzecza by miał z tym zdarzeniem coś wspólnego. Policjanci zajmujący się tą sprawą postawili obu mężczyznom zarzut pobicia. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.
Źródło: KMP Jaworzno

Najnowsze

To Top