Bez kategorii

Letnia eksplozja rocka

Już w przyszłą niedzielę – 23 lipca – odbędzie się w Klubie Relax pierwszy z cyklu sześciu koncertów w ramach Letniego Festiwalu Rocka 2017. W kolejne wakacyjne niedziele zobaczymy na scenie 19 zespołów z całej Polski. Zwycięzcy plebiscytu publiczności wystąpią wraz z Farben Lehre i Mandatem podczas koncertu finałowego 2 września.

Letni Festiwal Rocka 2017 jest nową propozycją Marka Malisza – dyrektora eM Bandu i Klubu Relax w Niedzieliskach. To kolejny pomysł dyrektora na odkrywanie i promocję młodych talentów muzycznych – tym razem w nurtach rockowych.
– W ciągu sześciu koncertowych niedziel publiczność usłyszy muzykę rockową połączoną z muzyką góralską, alternatywny rock, past rock i punk. W tle nie zabraknie też skrzypiec, elektroniki i elementów hip-hopu – zapowiada Marek Malisz.
Zapraszamy zatem wszystkich miłośników rocka na coniedzielne (oprócz 13 sierpnia) koncerty do Klubu Relax oraz do wzięcia udziału w plebiscycie publiczności na najlepszą młodą kapelę festiwalu. Wstęp na wszystkie koncerty z wyjątkiem wielkiego finału 2 września jest bezpłatny.
W niedzielę – 23 lipca – w ramach Letniego Festiwalu Rocka 2017 posłuchamy trzech grup: Pod Prąd, Afternoon, The Flickers. Start imprezy o godz. 18.00.

Najnowsze

To Top