Bez kategorii

Trwa program Czas na Gruntówki

MZDiM kontynuuje realizację programu „Czas na Gruntówki”, w trakcie którego jaworznickie drogi gruntowe zyskują asfaltowe nawierzchnie jezdni.

Od roku 2013 udało się zmodernizować ogromną część dróg gruntowych w różnych częściach miasta. W sumie na ponad 200 ulicach (około 80 km) wykonane zostały asfaltowe nawierzchnie.
W roku bieżącym MZDiM także wytypował szereg ulic, na których wykonane zostaną podobne prace. Zakres robót jest jednak mniejszy, niż w latach poprzednich, przede wszystkim dlatego, że dróg gruntowych jest w mieście coraz mniej. Lista lokalizacji, w których ponadto uregulowane są kwestie własnościowe i wszelkie inne formalności jest już bardzo krótka. W związku z tym tegoroczne prace skierowane zostały m. in. na ul. Sielec i Kunickiego, na których już jest nawierzchnia asfaltowa. W dalszej kolejności prace przeniosły się na ul. Herbową, czy boczne odgałęzienia ul. Pawiej i Obrońców Poczty Gdańskiej. O dalszych pracach na bieżąco informować będzie MZDiM na swoim profilu na FB: https://www.facebook.com/MZDiMjaworzno/

Najnowsze

To Top