Z miasta

Dni otwarte na SFERZE

W przyszły piątek i sobotę (15 i 16 września) Jaworznickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego zaprasza do zwiedzania dwóch budynków na Osiedlu Sfera. To doskonała okazja, aby zainteresowani mogli zobaczyć, jak wyglądają mieszkania wykończone „pod klucz” na nowym osiedlu JTBS.

O inwestycji Osiedle SFERA jest głośno w mediach od blisko dwóch lat. Ponad rok trwa już sama budowa I etapu z 84 mieszkaniami na wynajem. Do tej pory wszyscy zainteresowani tym przedsięwzięciem mogli zapoznać się tylko z rzutami pomieszczeń, różnego rodzaju wizualizacjami oraz dokonać zewnętrznej obserwacji budowy. Obecnie Jaworznickie TBS, jako inwestor, realizuje już II etap inwestycji, w którym zaplanowano 90 mieszkań na wynajem i 23 mieszkania na własność. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, aby osoby które już mają przydział bądź dopiero zamierzają złożyć wniosek na II etap od października br. lub planują jego zakup mogły z bliska przyjrzeć się poszczególnym lokalom – JTBS organizuje „Dni otwarte na SFERZE”. Taka okazja pojawia się właśnie teraz, gdy w I etapie SFERY mamy już do czynienia z praktycznie wykończonymi „pod klucz” mieszkaniami.
W dniach od 15 do 16 września br. do dyspozycji zwiedzających będą oddane dwa z dziewięciu budynków, posiadające jednak wszystkie rodzaje lokali dostępnych na tym osiedlu.
Chcąc skorzystać z „Dni otwartych na SFERZE” nie trzeba nigdzie się rejestrować – wystarczy dojechać na teren budowy. Dla osób, które używają własnego środka lokomocji będzie przygotowany parking, poruszający się komunikacją miejską PKM mogą wybrać linię 304 – wtedy przystankiem docelowym będzie Geosfera.
Po dotarciu na teren inwestycji należy udać się do punktu informacyjnego, gdzie pracownicy JTBS nie tylko wskażą interesujący nas lokal, ale i także dołożą wszelkich starań, by odpowiedzieć na dotyczące inwestycji pytania.
W piątek 15 września obiekty będą udostępnione odwiedzającym w godzinach od 12.00 do 16.00, natomiast w sobotę od 9.00 do 12.00.

Najnowsze

To Top