Z miasta

„Tydzień Seniora” od najbliższego poniedziałku

Wielkim sukcesem okazał się organizowany w ubiegłym roku po raz pierwszy w Jaworznie „Tydzień Seniora”, którego inicjatorką jest Zastępca Prezydenta Miasta Monika Bryl. Druga edycja wydarzenia zbliża się wielkimi krokami. W tym roku święto jaworznickich seniorów wystartuje w poniedziałek 25 września. W programie są m.in. koncerty, spotkania, wykłady, warsztaty i zajęcia fitness.

Podczas oficjalnej inauguracji wydarzenia, która odbędzie się 25 września, Prezydent Paweł Silbert przekaże uczestnikom imprezy symboliczne klucze do miasta i na kilka najbliższych dni przejmą rządy w Jaworznie. Dopełnieniem wieczoru będzie koncert Aleksandra Brzezińskiego.
– Powodzenie i pozytywny odbiór ubiegłorocznej edycji wyraźnie pokazało, jak tygodniowe święto seniorów trafnie odpowiada na zapotrzebowania. Druga edycja święta to dla nas wyzwanie, aby zaproponować program jeszcze bogatszy i bardziej zróżnicowany niż poprzednio – mówi Zastępca Prezydenta Monika Bryl. – Jestem przekonana, że z zaproponowanych wydarzeń każdy senior w Jaworznie znajdzie coś dla siebie. Od 25 września do 1 października mieszkańcy będą mieli okazję wzięcia udziału m.in. w projekcjach filmowych, warsztatach, koncertach oraz wystawach. Zapraszam również w sobotę 30 września do kawiarenki seniora na pyszną kawę i ciastko. To będzie naprawdę miło spędzony czas – dodaje Zastępca Prezydenta Miasta.
Serdecznie zapraszamy do udziału w imprezach zorganizowanych w ramach tegorocznego „Tygodnia Seniora”.
Źródło: UM Jaworzno

Najnowsze

To Top