Z miasta

Głosowanie ruszy za tydzień

W poniedziałek, 9 października, rozpoczyna się dwutygodniowy okres oddawania głosów na projekty JBO 2018. W tej edycji ponownie oddajemy swój na jeden projekt ogólnomiejski oraz jeden dzielnicowy. Wybierzmy rozważnie najlepsze propozycje.

Zakończyła się ocena wniosków w 5. edycji budżetu obywatelskiego. Znamy te, które przeszły pozytywnie ocenę formalną oraz merytoryczną i wkrótce poddane zostaną pod głosowanie mieszkańców. Pełen wykaz tych wniosków wraz z informacją o wnioskach, które na tym etapie nie otrzymały rekomendacji i podlegają odrzuceniu znajduje się na stronie internetowej Urzędu Miejskiego.

Przypominamy, że głosowanie na zadania, które mają szansę realizacji w 2018 r. rozpoczyna się 9 października i potrwa do 22 października.

Karty do głosowania dostępne będą w wersji papierowej (w punktach konsultacyjnych) oraz do pobrania na stronie www.jbo.jaworzno.pl. Można wybrać także głosowanie za pośrednictwem panela do głosowania umieszczonego również na www.jbo.jaworzno.pl.

Obie formy głosowania (papierowa i elektroniczna) rozpoczną się od 9 października. Ważne, aby zdecydować się na jedną formę oddania głosów. W przeciwnym razie głosowanie będzie nieważne. W tym roku ponownie można głosować na zadania dzielnicowe i ogólnomiejskie – czyli mamy do wykorzystania 2 głosy.

Źródło: UM Jaworzno

Najnowsze

To Top