Kultura i rozrywka

Klimakterium odwołane!

Spektakl „Klimakterium i już”, który w piątek miał odbyć się w Młodzieżowym Domu Kultury niestety nie dojdzie do skutku.

W poniedziałek w południe organizator FIRMA ACT – Anna Rutkowska poinformowała o odwołaniu spektaklu. Zwroty biletów można dokonać w miejscu zakupu tj. kasie MDK oraz w internecie. Organizatorzy przepraszają  za zaistniałą sytuację!


Tak zapowiadaliśmy odwołany spektakl:

Już w piątek w Młodzieżowym Domu Kultury będzie mnóstwo powodów do śmiechu. A to za sprawą spektaklu „Klimakterium… i już” w reżyserii Elżbiety Jodłowskiej, który od lat rozbawia publiczność w całym kraju.

„Klimakterium… i już” to opowieść o czterech przyjaciółkach, które spotykają się w butiku prowadzonym przez jedną z nich. Wszystkie mają problemy, z którymi muszą się uporać. Pragniemy pokazać, że klimakterium jest wpisane w życie kobiety – mają je bohaterki występujące na scenie, ale także kobiety siedzące na widowni – miały, mają albo będą je miały. Jest to czas dla kobiety trudny, co wcale nie znaczy, ze beznadziejny. Ważna jest świadomość wspólnoty pewnych doświadczeń – kobiety siedzące na widowni dowiadują się, że ich dolegliwości nie są czymś wyjątkowym. Mimo iż menopauza dotyczy wszystkich kobiet, jest to temat wstydliwy, a co za tym idzie – starannie pomijany.

Musical ma za zadanie pokazać że każda kobieta ma na to wszystko swój dobry sposób. Najważniejsze by ten temat przestał być tematem tabu, by móc o tym rozmawiać. Ważne tematy nie muszą być przedstawione poważnie, dlatego tak ważny jest w spektaklu humor.

Komedia już ponad 2000 razy pokazywana była na scenach całego kraju i zawsze przyciągała tłumy widzów, którzy śmiali się potem do łez. Tym razem można ją będzie zobaczyć w Młodzieżowym Domu Kultury w piątek 10 listopada o godzinie 19:00. Ekipa „Klimakterium” do Jaworzna zawita w składzie: Pamela – Elżbieta Jodłowska, Malina – Renata Zarębska, Krycha – Małgorzata Gadecka oraz Zosia – Elżbieta Okupska. Bilety w cenie 85 zł do nabycia w kasie MDK oraz na stronie internetowej www.kupbilecik.pl.

Najnowsze

To Top