Kultura i rozrywka

Ani Mru-Mru w Jaworznie

Jeden z najbardziej znanych polskich kabaretów – Ani Mru-Mru – wkrótce zawita do Jaworzna. Już w przyszłym tygodniu komediowe trio wystąpi w Młodzieżowym Domu Kultury.

Kabaret Ani Mru-Mru na polskiej scenie komediowej pojawił się w 1999 roku i szybko podbił serca publiczności oryginalnym humorem i nieszablonowymi skeczami. Od 2001 roku występuje w trzyosobowym składzie – Marcin Wójcik, Michał Wójcik i Waldemar Wilkołek. Od początku swojego istnienia regularnie zdobywa uznanie na kolejnych festiwalach i przeglądach kabaretowych.

W tym roku kabaret Ani Mru-Mru ruszył w trasę z nowym programem – „Ostatnie takie trio”, w którym mierzy się z odwiecznym pytaniem… Jak to? Jak to powiedzieć? Jak to działa? Jak to możliwe? Jak to było?

Przez ponad 100 minut (o ile publiczność czegoś nie doliczy), artyści w sobie tylko znany sposób unikają odpowiedzi na wszystkie z tych pytań, jednocześnie bawiąc do łez widzów w każdym wieku. Wisienką na tym zabawnym torcie są kreacje aktorskie Waldemara Wilkołka, który powoli wyrasta na drugiego wicelidera tej trupy.

Tytuł programu, pozornie zwiastujący zakończenie kariery, jest jedynie zapowiedzią powiększenia składu o grupę brazylijskich tancerek, prestidigitatora i kilku czołowych piłkarzy. „Ostatnie takie trio” to coś czego na pewno nie wolno przegapić…

W Jaworznie Ani Mru-Mru wystąpi w czwartek 16 listopada o godzinie 20:45 w Młodzieżowym Domu Kultury im. Jaworzniaków. Bilety cenie 60 zł do nabycia przez internet na www.kupbilecik.pl.

Najnowsze

To Top