Kultura i rozrywka

Komediowy Relax

W niedzielę 19 listopada w Klubie Relax po raz kolejny czeka nas świetna zabawa z komikami ze Stand-up Polska. Tym razem w Jaworznie wystąpią Antek Syrek-Dąbrowski i Piotrek Szumowski.

Wieczory z humorem i najlepszymi komikami powoli wchodzą już do tradycji a wszystko wskazuje na to, że Klub Relax na Niedzieliskach w niedzielę będzie znów pękał nie tylko w szwach, ale i ze śmiechu. Gwiazdami wieczotu będą Antek Syrek-Dąbrowski i Piotrek Szumowski.

Antek Syrek-Dąbrowski – komik, improwizator, scenarzysta i aktor. Działa na scenie komediowej od 2010 roku. Zaczynał jako stand-upper w takich programach jak: HBO Stand-up Comedy Club, obu sezonach Comedy Central Prezentuje: Stand-up!, Tylko dla dorosłych w TVP2 oraz Roaście Kuby Wojewódzkiego w TVN. Udało mu się również zakwalifikować do anglojęzycznego programu Stand-up Express – kolaboracji komików z całej Europy wschodniej. Poza stand-upem zajmuje się również Improwizacją komediową, której uczył się od mistrzów tej formy w teatrze „iO” w Chicago. Improwizuje od ponad czterech lat w teatrze „Hofesinka”, który co tydzień można oglądać na deskach Klubu Komediowego w Warszawie.

Piotrek Szumowski – komik w pełni międzynarodowy. Występował w ponad trzydziestu krajach, na pięciu kontynentach, w trzech językach. Tak jest, Piotrek przeżył 409 dni podróży dookoła świata. Jak on to zrobił? Nikt nie wie. Ostatnio przez 10 minut próbował otworzyć saszetkę z ketchupem, a potem polał frytki musztardą. Ostatnie zdanie jego pracy licencjackiej brzmi „Newton pod koniec swojego życia zmarł”. A do dzisiaj myśli, że Ikea to restauracja z hot-dogami, która sprzedaje meble na boku. Podczas podróży m.in. pił ayahuaskę z szamanem w Peru, zakochał się w kolumbijskiej prostytutce, usłyszał swoją przyszłość od hinduskiej wróżki i opiekował się przez miesiąc australijskim wężem. A to dopiero czubek góry lodowej tematów, które Piotrek porusza. Czubek góry lodowej, na którym znając życie, Piotrek też był.

Występował w TVP, Comedy Central, hinduskiej reklamie samochodów (to nie żart) oraz na największych festiwalach na całym świecie. Dzisiaj oprócz występowania w języku polskim i angielskim, prowadzi międzynarodową scenę komediową w Warszawie, pisze książkę oraz myśli jak stworzyć wygodniejszą saszetkę z ketchupem.

Całą imprezę poprowadzi jak zawsze Wojtek Pięta, który występował w całym kraju a także gościł w telewizyjnym show Kuby Wojewódzkiego. Brał udział w roastach: Tego Typa Mesa oraz Krzysztofa Skiby. Na co dzień jest gospodarzem krakowskiej sceny Stand-up w Bakałarzu, autor kanału w serwisie Youtube oraz improwizatorem scenicznym. Początek imprezy w Klubie Relax w niedzielę o godzinie 18:00.

Najnowsze

To Top