Kultura i rozrywka

Komediowy wieczór w Jazz Clubie

Listopadowe wieczory najlepiej spędzić w dobrym towarzystwie i z odpowiednią dawką humoru. Taką atmosferę zapewnią w piątek dwie wschodzące gwiazdy krajowego stand-up, które wystąpią w Jazz Clubie Muzeum.

DeFacto promotion i Stand-up Silesia zapraszają na piątkowy wieczór z dobrym humorem. Już 24 listopada o godzinie 20:00 w Jazz Club Muzeum podczas stand-upu „Ale jak to? 40?” zaprezentują cię Juliusz Sipika i Arkadiusz Jaksa Jakszewicz.

Juliusz Sipika dwa lata temu wszedł po raz pierwszy na scenę i obraził wszystkich niepełnosprawnych w kraju. W międzyczasie zdążył zrostować Popka i wystąpić w Comedy Central. Swoją misję obrazy wszelkich możliwych świętości kontynuuje do dziś. Posiada krzywy kręgosłup moralny za co dali mu drugą grupę inwalidzką. Jako, że pochodzi z Łodzi żarty same mu się piszą. Z dużym dystansem podchodzi do samego siebie i całego świata.

Arkadiusz Jaksa Jakszewicz – rudowłosy i bardziej rudobrody komik z warmińskiego grodu Lidzbark. Miłośnik historii… zabawnych historii. Niedzielny rycerz. 90-kilogramowy leniwiec. W życiu czuje się, jak ryba w kosmosie. Zwinna postać o niezgrabnych ruchach i otwartym na oścież umyśle. Nie wiadomo co tam do głowy wleci, ale zostaje na porządne kilka minut. Obserwator cudzego życia, animator swojego.

Taki zestaw zapowiada łamanie wszystkich możliwych tabu, sporo kontrowersji i przede wszystkim świetną bezkompromisową zabawę. Bilety do nabycia w Jazz Club Muzeum w przedsprzedaży w cenie 15 zł lub w dniu imprezy w cenie 20 zł.

Najnowsze

To Top