Kultura i rozrywka

Maciej Miecznikowski zaśpiewa dla Betlejem

Koniec roku w Młodzieżowym Domu Kultury upływać będzie w rytm świątecznych kolęd i piosenek. Już w piątek z koncertem charytatywnym w MDK-u wystąpi Maciej Miecznikowski.

Maciej Miecznikowski to znany muzyk i wokalista, autor piosenek, a także showman i osobowość telewizyjna. Multiinstrumentalista – śpiewa akompaniując sobie na fortepianie i gitarze, gra też na trąbce, flecie i akordeonie. Z wykształcenia jest śpiewakiem operowym – absolwentem Akademii Muzycznej w Gdańsku. Obdarzony głębokim i mocnym głosem, dzięki któremu jest w stanie z wdziękiem i charyzmą oryginalnie zinterpretować niemal każdy utwór z dowolnego repertuaru, już nie raz swoimi występami zaskakiwał publiczność.

Już w najbliższy piątek w Jaworznie można będzie wysłuchać jego głosu na żywo podczas niezwykłego, nastrojowego koncertu „Rodzi się Bóg”. Podczas wydarzenia na pewno nie zabraknie wspólnego śpiewania kolęd i opowieści o przeżyciach związanych z czasem świąt i wigilią. Wiele utworów zostanie zaprezentowanych w oryginalnych aranżacjach. Podczas koncertu zostanie przeprowadzona kwesta na rzecz Stowarzyszenia „Betlejem” w Jaworznie oraz okolicznościowy kiermasz rękodzieła z Pracowni Tabga w Domu Betlejem.

Początek koncertu w Młodzieżowym Domu Kultury w piątek 29 grudnia o godzinie 18:00. Bilety w cenie 20 zł, dostępne w kasie biletowej w kawiarence ARETE w Młodzieżowym Domu Kultury, codziennie od 14:00 do 20:00 a także w siedzibie Stowarzyszenia Betlejem, przy ul. Długiej 16.

Najnowsze

To Top