Kultura i rozrywka

Sylwester na rynku

Po roku przerwy jaworznianie znów będą mogli witać Nowy Rok na rynku. Prezydent Miasta Jaworzna Paweł Silbert oraz Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie zapraszają na miejskiego Sylwestra.

Ostatnia w tym roku impreza na jaworznickim rynku zapowiada się znakomicie i już teraz można spodziewać się, że wielu mieszkańców wybierze wspólną zabawę. W ubiegłym roku władze miasta zrezygnowały z organizacji sylwestra, ale okazało się, że wśród mieszkańców jest spore zapotrzebowanie na takie imprezy. W związku z tym powrócono do dobrej tradycji i już w niedzielę wieczorem czeka nas prawdziwa muzyczna petarda.

Tym razem jaworznian zabawiać będzie postać nietuzinkowa – DJ Adamus. Adam Jaworski, bo takie jest jego prawdziwe nazwisko, to producent muzyczny, dziennikarz radiowy, juror popularnego show muzycznego „Twoja twarz brzmi znajomo”. Jest też współzałożycielem grupy Wet Fingers a w ostatnich latach pracował m.in. nad oprawą muzyczną wielkich imprez takich jak gala rozdania Fryderyków czy ceremonia otwarcia Mistrzostw Świata w Siatkówce. W Jaworznie wystąpi wsparty przez DJ-a Jacka. Początek imprezy 31 grudnia o godzinie 22:00.

Najnowsze

To Top