Z miasta

Trampolinowy FlyPark rusza w sobotę

Miłośnicy trampolin z Jaworzna nareszcie będą mogli poskakać we własnym mieście. Już w sobotę 3 lutego otwiera się FlyPark Jaworzno.

Kolejne miejsce do świetnej zabawy już w najbliższych dniach stanie się dostępne dla jaworznian. W budynku na terenie po byłej kopalni Jan Kanty, gdzie obecnie mieści się sklep Majster powstaje park trampolin – FlyPark. Wielkie Otwarcie zaplanowano na najbliższą sobotę. Na ten dzień organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji i pokazów – w tym popisy w wykonaniu półfinalistów telewizyjnego show „Mam Talent”.

W jaworznickim FlyParku dostępne będą trampoliny sportowe, areny główne, a także strefy takie jak Slum Dunk (ścieżki akrobatyczne z koszami), Dogdeball (strefa do gry w zbijaka), Fly Bag – czyli ogromna dmuchana poducha, basen z gąbkami, równoważnia do walk gladiatorów, air track, ścianki wspinaczkowe oraz strefa parkouru. Każdy znajdzie więc coś dla siebie a pomysłów na zabawę na pewno nie zabraknie

Właściciele jaworznickiego FlyParku zapowiadają wiele promocji a także korzystne cenowo karnety, które pozwolą na dłuższą zabawę za niższą cenę. Park nie ma ograniczeń wiekowych a różnorodność dostępnych atrakcji sprawia, że zarówno dzieci jak i dorośli znajdą coś w sam raz dla siebie. We FlyParku można będzie bawić się zarówno indywidualnie jak i podczas zajęć grupowych, które mogą okazać się świetną okazją do integracji w większym gronie.

Plan Wielkiego Otwarcia FlyParku Jaworzno (3 lutego):

  • 10:00 – Oficjalne otwarcie
  • 12:00 – Pokaz Pary Akrobatycznej – Łukasz i Olga
  • 14:00 – Pokaz Półfinalistki polskiej edycji Mam Talent na szarfie (ETC Polska)
  • 16:00 – Pokaz Trenerów – Patrick i Krzysztof na ściance
  • 18:00 – Pokaz Półfinalistki polskiej edycji Mam Talent na kole (ETC Polska)
  • 19:00 – Pokaz Dwójki Akrobatycznej

Foto: FlyPark Jaworzno

Najnowsze

To Top