Kultura i rozrywka

Koncert Tenors Bel’Canto odwołany!

Planowany na 25 lutego koncert jednego z najsłynniejszych kwartetów Tenors Bel’Canto został odwołany!

Tenorzy ze znanej grupy Tenors Bel’Canto zdecydowanie nie mają szczęścia do naszego miasta. Pierwotnie koncert kwartetu miał odbyć się w Młodzieżowym Domu Kultury 8 października minionego roku, ale z powodu choroby musiał zostać przełożony na koniec lutego. Jak się okazało ten termin także nie okazał się zbyt szczęśliwy a zainteresowanie imprezą nie było aż tak duże jak można się było spodziewać. Organizatorzy ostatecznie odwołali więc zaplanowany na 25 lutego koncert. Wszystkie osoby, które nabyły wyjściówki na to wydarzenie mogą zwrócić je w miejscu nabycia i odzyskać pieniądze.

Tak zapowiadaliśmy koncert na naszych łamach:

Na koniec lutego Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza na niecodzienny koncert. Na jaworznickiej scenie wystąpi kwartet Tenors Bel’Canto.

Tenors Bel’Canto uchodzi za jedną z najlepszych grup tenorowych na świecie. Kwartet tworzą profesjonalni śpiewacy, którzy są laureatami międzynarodowych konkursów i festiwali muzycznych:

  • Vasyl Ponayda, tenor: solista Lwowskiej Państwowej Filharmonii,

  • Roman Trokhymuk, tenor: solista Lwowskiego Narodowego Teatru Opery i Baletu S. Kruszelnickiej

  • Taras Hlova, tenor: Lwowska Narodowa Akademia Muzycznej im M. Łysenki

  • Roman Antonyuk, baryton: solista Chóru Revutskogo w Kijowie, wykładowca na Lwowskiej Narodowej Akademii Muzycznej im M. Łysenki

Członkowie kwartetu są obdarzeni naturalnym pięknie brzmiącym głosem. Wykorzystując niezwykłą mieszankę klasycznej opery z współczesnymi hitami. Rozległy repertuar zespołu wykonywany jest mistrzowsko w językach: francuskim, hiszpańskim, włoskim, polskim, angielskim, rosyjskim, ukraińskim i chińskim. Ich wokalny styl został określony w międzynarodowej prasie mianem wyrazistej i niezwykle barwnej ekspresji a ich męski wizerunek sceniczny dostarcza niezapomnianych wrażeń zarówno ze względu na mistrzowskie i wirtuozowskie produkcje artystyczne jak i ze względu na świetną komunikację artystów z publicznością. Artystyczny wizerunek tych znakomitych wokalistów sięga do dalekiej tradycji światowej pop kultury.

Program World Hits jaki zaprezentują w Jaworznie powstał na kanwie wielkich przebojów Bocell’ego czy też grupy Il Divo. Od momentu powstania w 2007 roku, kwartet wystąpił w słynnych salach koncertowych Europy z wieloma znakomitymi orkiestrami oraz dyrygentami.

W Jaworznie kwartet Tenors Bel’Canto wystąpi w niedzielę 25 lutego o godzinie 18:00 w Młodzieżowym Domu Kultury im. Jaworzniaków na Osiedlu Stałym. Bilety w cenie 50 zł (normalny) i 40 zł (ulgowy) do nabycia na stronie kupbilecik.pl.

Najnowsze

To Top