Kultura i rozrywka

W „Relaksie” będzie znowu głośno. Czwarta edycja ProRock Festiwal w kwietniu

Rusza sprzedaż biletów na tegoroczną edycję ProRock Festiwalu. Na scenie Klubu „Relax” zobaczymy tym razem grupy: NeuOberschlesien, Animations i zwycięzcę Letniego Festiwalu Rocka – Flawless Red Guns.

W tym roku gwiazdą czwartej edycji ProRock Festiwal będzie zespół NeuOberschlesien gwarantujący widowiskowy koncert, wzbudzający ogromny entuzjazm wśród publiczności w różnym wieku. NeuOberschlesien wykonuje muzykę z gatunku tzw. industrial metal, a utwory wykonywane są w gwarze śląskiej. Cechą charakterystyczną ich koncertów jest oprawa pirotechniczna.

Kolejną gwiazdą będzie zespół Animations, jaworznicka grupa eksportowa powstała w 2006 roku. W 2017 roku ukazał się kolejny krążek w dorobku grupy pt. Without the Sun.

Zespół wystąpił na prestiżowym festiwalu ProgPower Europe w holenderskim Baarlo. Zespół Animations wpisuje się na stałe, jako główny wykonawca ProRock Festiwal.

W tegorocznej edycji wydarzenia będzie miał możliwość zaprezentować się zespół Flawless Red Guns – zwycięzca konkursu przeprowadzonego w ramach Letniego Festiwalu Rocka, którego celem jest promowanie zespołów rockowych z całej Polski. Zespół powstał w 2016 roku, wykonuje muzykę z pogranicza rocka i metalu.

ProRock Festiwal odbędzie się 14 kwietnia 2018 roku, godz. 18.00 w Klubie „Relax” – siedzibie „eM Band” Orkiestry Rozrywkowej Miasta Jaworzna, ul. Szczakowska 35 w Jaworznie.

Bilety w cenie 40 PLN do 31 marca / 50 PLN od 1 kwietnia dostępne na www.emband.pl/kupbilecik.pl i w Klubie Relax.

Najnowsze

To Top