Edukacja

Trwa nabór do przedszkoli

Jeszcze tylko do 16 kwietnia w Jaworznie potrwa nabór do przedszkoli. W nowym roku szkolnym wychowanie przedszkolne w publicznych placówkach w naszym mieście rozpocznie ponad 2 600 przedszkolaków.

W Jaworznie działa 20 przedszkoli miejskich w tym siedemnaście przedszkoli samodzielnych, dwa w zespołach szkolno-przedszkolnych i jedno w Zespole Szkół nr 3. Dodatkowo w czterech szkołach podstawowych działają także oddziały przedszkolne. Już w marcu rodzice składali w przedszkolach potwierdzenia o kontynuowaniu przez ich dzieci wychowania przedszkolnego w roku 2018/2019. 3 kwietnia ruszył nabór do przedszkoli dla dzieci zaczynających zajęcia w nowym roku szkolnym.

Rekrutacja dzieci do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych odbywa się drogą elektroniczną. Rodzice zainteresowani zgłoszeniem dziecka do przedszkola lub oddziału przedszkolnego muszą zalogować się stronie http://www.nabordoprzedszkola.pl/jaworzno.

Wypełniony i wydrukowany formularz zgłoszeniowy rodzice osobiście muszą dostarczyć do przedszkola lub oddziału przedszkolnego pierwszego wyboru najpóźniej do 16 kwietnia. W rekrutacji biorą udział dzieci urodzone w latach: 2012, 2013, 2014 oraz 2015. 4 maja opublikowane zostaną listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.

Najnowsze

To Top