Sport i rekreacja

Zapisz się na wyścig!

Jaworzno nie bez powodu uchodzi za świetne miejsce dla rowerzystów – także tych, którzy lubią rywalizację. Już 23 czerwca po raz 24. MCKiS Jaworzno zaprasza na Wyścig Rowerów Górskich na dystansie 10 km.

Wyścigi popularnych górali co roku cieszą się sporym zainteresowaniem ze strony jaworznian. Tylko w ubiegłym roku na starcie zawodów stanęło 276 uczestników. Tym razem impreza odbędzie się w sobotę 23 czerwca, a start, meta i biuro zawodów zlokalizowane będą na terenie pola namiotowego OWR Sosina przy ulicy Bukowskiej. Miejskie Centrum Kultury i Sportu, które jest organizatorem wydarzenia ustaliło limit uczestników na 350 osób. Zgłoszenia przyjmowane są poprzez stronę www.mckis.jaw.pl lub www.datasport.pl

W bieżącym roku uczestnik wyścigu będzie musiał dokonać opłaty wpisowego w kwocie 15 zł., na konto wskazane w regulaminie przez organizatora. Dlatego za pełne zgłoszenie uważa się zgłoszenie imienne oraz opłacenie opłaty startowej. Na liście startowej pojawią się tylko ci zawodnicy, którzy dokonają zgłoszenia i opłacą opłatę startową. Po wyczerpaniu limitu zgłoszeń panel rejestracji zostanie zamknięty.

Foto: MCKiS Jaworzno

Najnowsze

To Top