Z miasta

Autobusy podczas Tour de Pologne

Już we wtorek 7 sierpnia do Jaworzna zawita największy wyścig kolarski w Polsce – Tour de Pologne. W związku z tym w ciągu dnia nastąpią zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

PKM Jaworzno informuje, że od rana do godziny 13:00 można spodziewać się zmian w kursowaniu części linii autobusowych, szczególnie tych, które kursują w okolicach rynku i trasy przejazdu kolarzy. Od rana do godziny 13:00 autobusy kursować będą na zmienionych trasach:

  • linie 304 i 306 – od przystanku Warpie Wodociągi w stronę Urzędu Miejskiego pojadą przez Plac Św. Jana i Centrum

  • linie 314 i 319 – pojadą trasą Szpital – Obrońców Poczty Gdańskiej do Centrum, bez obsługi przystanków pośrednich

  • linia 390 – pojedzie trasą od przystanku Warpie Wodociągi przez Obrońców Poczty Gdańskiej do Centrum, bez obsługi przystanków pośrednich

Ponadto, w godzinach od około 11:35 do około 12:15 wystąpią dodatkowe zmiany w kursowaniu autobusów. Część kursów zostanie zawieszona, a niektóre wykonane zostaną w skróconych relacjach w sposób minimalizujący utrudnienia dla pasażerów. Wybrane kursy oczekiwać będą także na przejazd kolarzy i zrealizowane zostaną z opóźnieniem. Wszystkie zmiany i dokładnie informacje na temat kursowania autobusów tego dnia znaleźć można na stronach internetowych PKM Jaworzno.

Najnowsze

To Top