Sport i rekreacja

Night Biking z Tauronem

Jaworznickie night bikingi od kilku lat regularnie organizowane przez rowerowy Team Jaworzno cieszą się ogromnym zainteresowaniem i za każdym razem przyciągają prawdziwe tłumy miłośników dwóch kółek. Na koniec lata dzięki wsparciu Taurona i MCKiS szykuje się prawdopodobnie największa tego typu impreza w kraju.

Wspólne nocne przejazdy na rowerach to świetny sposób spędzania czasu. Rekreacja, rozrywka i integracja – tak w skrócie można opisać jaworznickie imprezy rowerowe. W piątek 31 sierpnia rowerzyści z Jaworzna i goście z okolicznych miejscowości będą mogli uczestniczyć w TAURON Night Biking. Ruszyły już zapisy chętnych do udziału w tym wydarzeniu. Aby dołączyć do listy uczestników należy najpóźniej do 28 sierpnia wpisać się na elektroniczną listę, która dostępna jest na stronach internetowych MCKiS. Uwaga ilość miejsc ograniczona – w przypadku przekroczenia liczby 900 uczestników zapisy zostaną zakończone, dlatego warto nie czekać na ostatnia chwilę. W przypadku, gdyby zostały jeszcze wolne miejsca, możne będzie dopisać się do listy startowej bezpośrednio w dniu zawodów.

Baza Rajdu i Biuro Zawodów zlokalizowane na jaworznickim rynku będą czynne 31 sierpnia od godziny 18.30. O godzinie 20.20 zaplanowana jest odprawa techniczna, by punktualnie o godzinie 20.30 wszyscy uczestnicy mogli wystartować na trasę. Jak zwykle trasa rajdu przebiegać będzie przez teren miasta a organizatorzy przygotowali po drodze kilka dodatkowych atrakcji. Meta rajdu tym razem będzie zlokalizowana na Parkingu przed siedzibą firmy Tauron Wydobycie S.A. Tam też będzie możliwość skorzystania z posiłku regeneracyjnego dla wszystkich startujących.

W trakcie weryfikacji w Biurze zawodów na rynku zorganizowane będą konkurencje rowerowe dla wszystkich uczestników z nagrodami rzeczowymi. Dodatkowo każdy zawodnik ma zapewnioną wodę mineralną, posiłek regeneracyjny na mecie oraz opiekę medyczną w bazie Rajdu. Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w imprezie tylko pod opieką osoby dorosłej oraz muszą posiadać pisemną zgodę opiekunów prawnych na udział w imprezie.

Najnowsze

To Top