Bezpieczeństwo

Kronika policyjna

Zamiłowanie do markowych alkoholi jesteśmy w stanie zrozumieć. Zastanawiające jest jednak dlaczego mieszkańcy Krakowa muszą szukać ich aż w Jaworznie. W miniony piątek policja zatrzymała 28-letniego krakusa, który w naszym mieście z kilku sklepów spożywczych ukradł właśnie markowe alkohole na kwotę ponad 1000 zł.

Wtorek, 16 października

Funkcjonariusze z zespołu patrolowego zatrzymali 20-letniego mieszkańca Jaworzna u którego podczas kontroli ujawniono i zabezpieczono środek narkotyczny o wadze około 0.60 grama. Postępowanie prowadzi KMP Jaworzno.

Mieszkaniec Jaworzna zgłosił, iż nieznany sprawca dokonał włamania do piwnicy, gdzie z wnętrza skradł rower górski marki Creon GRX o wartości 1500 zł. Postępowanie prowadzi KMP Jaworzno.

Patrol prewencji zatrzymał 29-letniego mieszkańca Jaworzna, który był poszukiwany celem doprowadzenia do najbliższego zakładu karnego, gdzie ma odbyć karę pozbawienia wolności.

Środa, 17 października

Kryminalni w ramach realizacji sprawy z okresu poprzedniego zatrzymali dwóch mieszkańców Jaworzna w wieku 64 lata i 45 lat, którzy dokonali płatności przywłaszczoną kartą kredytową. Postępowanie prowadzi KMP Jaworzno.

Menadżer jednej ze stacji paliw z terenu naszego miasta zgłosił, że nieznany sprawca poruszający się samochodem Fiat Brava zatankował olej napędowy w ilości bliskiej 200 litrów i odjechał nie uiszczając opłaty. Postępowanie prowadzi KMP Jaworzno.

60-letni mieszkaniec Libiąża zgłosił, że nieznany sprawca przywłaszczył telefon komórkowy marki Samsung Galaxy J3 wartości 400zł w rejonie parku miejskiego. Postępowanie o wykroczeniu prowadzi KMP Jaworzno.

Poniedziałek, 22 października

Policjanci prewencji na ul. Jana Pawła zatrzymali do kontroli Fiata Seicento, kierowanego przez 54-letniego mieszkańca naszego miasta. Badanie na zawartość alkoholu wykazało ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzi KMP Jaworzno.

Najnowsze

To Top