Kultura i rozrywka

Listopadowy stand-up w Relaxie

Klub Relax już od wielu miesięcy dba o dobry humor jaworznian. Już w najbliższą sobotę na scenie wystąpią Paweł Chałupka i Olka Szczęśniak.

Niedzieliska stały się komediowym centrum Jaworzna odkąd w Klubie Relax odbywają się regularne występy najlepszych polskich standuperów. Stand-up to ostatnio jedna z najpopularniejszych komediowych form, która zapewnia godziny nieustającego śmiechu i wspaniałej zabawy. Zabawny monolog często przechodzący w swoisty dialog z publicznością pozwala artyście na dużą swobodę interpretacji i pozwala na dopasowanie się do widzów.

Tym razem w Relaxie zobaczyć będzie można występ dobrze znanych publiczności standuperów – Pawła Chałupka i Olki Szczęśniak. Oboje wystąpią z zupełnie nowym programem, którego nie można jeszcze zobaczyć w internecie. Jak zwykle nie zabraknie kontrowersyjnych tematów i humoru dopasowanego do szerokiego spektrum widzów.

Tradycyjnie gospodarzem sceny będzie Wojtek Pięta, który występował w całym kraju a także gościł w telewizyjnym show Kuby Wojewódzkiego. Brał udział w roastach: Tego Typa Mesa oraz Krzysztofa Skiby. Na co dzień jest gospodarzem krakowskiej sceny Stand-up w Bakałarzu, autor kanału w serwisie Youtube oraz improwizatorem scenicznym.

Początek imprezy w Relaxie w sobotę 10 listopada o godzinie 19:00. Bilety w cenie 30 zł w przedsprzedaży lub 40 zł w dniu występu.

Najnowsze

To Top